Supply Chains of the Future - Summit
Terug naar projectoverzichtSupply Chains of the Future
thanks // VIL
Voor de derde keer op rij werkten we samen met VIL voor hun tweejaarlijkse summit. Tijdens deze VIL Summit krijgen vooraanstaande sprekers de kans om hun zegje te doen over heel uiteenlopende thema’s. Zero Emission Logistics, the Human Factor of Disruptive Innovation, al drie edities voorzien wij de volledige audiovisuele identiteit van dit vooruitstrevende logistieke event.
De juiste context met de juiste content, dat is de sleutel tot succes. Daarom creëren we steeds de huisstijl, affiches, roll-ups, ... voor de VIL Summit. Iedere spreker wordt ingeleid door een persoonlijk videobumper, aangepast aan de inhoud van zijn/haar speech.
Ook de live captatie en invulling van de PowerPoint presentaties wordt aan ons toevertrouwd. Met onze aftermovies zetten we de content volop in motion. Het is tenslotte de logistieke sector waar we het over hebben!