Via de Opdrachtencentrale sneller aan de slag met MediaMixer

Dringende communicatievraag, maar geen tijd voor een aanbesteding? De Opdrachtencentrale koos MediaMixer als partner voor Content Marketing, PR & Influencer Marketing, zodat haar leden sneller aan de slag kunnen.

Een nieuw mobiliteitsplan uitleggen, burgers betrekken bij een participatietraject of kandidaten warm maken voor een job bij de overheid. Publieke organisaties krijgen steeds complexere communicatieopdrachten, vaak met krappe timing en weinig interne capaciteit. Tot nu toe moesten ze voor zo'n opdracht vaak eerst een aanbesteding doorlopen om een partner te vinden.

Dat kan nu korter. De Opdrachtencentrale koos MediaMixer voor haar raamovereenkomst Content Marketing, PR & Influencer Marketing in Vlaanderen en Brussel. De meer dan duizend aangesloten leden kunnen ons rechtstreeks inschakelen, zonder zelf een aparte aanbestedingsprocedure te doorlopen. Zo kan je sneller starten en gaat je tijd naar de inhoud.

Je kan bij ons terecht voor een afgebakende vraag of voor een volledig traject. Content marketing bouwt aan je verhaal. PR maakt je geloofwaardiger en zichtbaarder. Met influencer marketing bereik je via makers, experten en ambassadeurs de doelgroepen die je met klassieke kanalen moeilijk bereikt. Waar nodig vullen we aan met video- en audioproductie, events, company radio, crisiscommunicatie, social media of mediatraining. Die ervaring bouwden we op bij organisaties als de Vlaamse Overheid, Farys, Stad Antwerpen, de VUB en VITO.

 

 

Wil je weten hoe je de raamovereenkomst voor jouw organisatie kan gebruiken? 

Mail naar opdrachtencentrale@mediamixer.be. 

Nog geen lid van de Opdrachtencentrale? Voor aanbestedende overheden is aansluiten eenvoudig en gratis, via opdrachtencentrale.be.